Виставки «Тепличне господарство» і «Комерційне садівництво»— в календарі компанії «Євроіндекс»

Компанія «Євроіндекс» оголошує про включення до свого виставкового портфелю спеціалізованих виставок «Тепличне господарство» та «Комерційне садівництво». Виставки відбудуться в традиційні строки, 21 – 23 лютого 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» одночасно з міжнародним форумом «Індустрія торгівлі» та виставками «Сховища овочів, фруктів, ягід», «Промисловий холод», «Франчайзинг».

З 2016 року компанія S-TEAM, організатор виставок «Тепличне господарство» та «Комерційне садівництво», передала проекти в управління своєму партнеру, компанії «Євроіндекс» експерту з 25-річним досвідом організації галузевих заходів в сфері «бізнес для бізнесу».

Виставки «Тепличне господарство» і «Комерційне садівництво» протягом шести років роблять внесок в розвиток овочівництва закритого ґрунту, презентуючи українським виробникам овочів і фруктів найновіші досягнення тепличних технологій.

Останнім часом виставки демонстрували падіння, пов’язане з об’єктивними ринковими умовами. Компанія «Євроіндекс», новий організатор виставок «Тепличне господарство» та «Комерційне садівництво», ставить собі за мету вивести проекти на якісно новий рівень, зберігаючи добрі стосунки з постійними учасниками та залучаючи до виставок нові компанії.

З усіх питань щодо проведення виставок звертайтесь, будь ласка, в офіс організаторів: тел.: (044) 461-9311.

https://www.ria.com/
http://koshyl.wix.com/land-for-garden
http://fr-agro.org.ua/
http://dachadecor.ru
http://agrarna.com/
http://oldis.net.ua/
http://ab.org.ua/
http://agrodovidka.info/
http://biznes-pro.ua/
http://www.expolife.ru/
http://ua.kompass.com/